1xbet Yeni Üyelik

1XBET GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ.
Üye olmaya karar verdiğiniz ve avantajlarıyla tanışmak istediğiniz 1xbet için üyelik adımlarını doğru şekilde tamamlamak oldukça önemlidir. Site lisanslı olmasından dolayı üyelerinin üyelik kriterlerine uymasını talep eder. Bunların başında üye olacak kişilerin 18 yaşından büyük olması gelir. Lisansını kaybetmek prestij anlamında sarsıcı bir olay olacağından kurallara uygun üyelik şartları belirlenir ve bunlara uyan başvurular onaylanır. 1xbet üyelik konusunda web sitesinin kolay tasarımı ve anlaşılır açıklamaları ile yardımcı olur. Bu sayede 7/24 aktif olan destek hattının yoğunluğu da azaltmak istenir. Üye olarak alacağınız bonusların daha önceden verilip verilmediğinin de kontrol edilmesi üyelik aşamalarından bir tanesidir. Bir kereye mahsus şekilde verilen bonusların yeniden verilmesi haksızlık anlamına gelecektir.

Nasıl Üye Olunur?

Siteye üye olmak için ilk olarak güncel giriş adresinin bulunması gereklidir. Güncel adresin bulunması adına resmi siteden bilgi edinmek en iyi yoldur. Sitenin güncel giriş adresine ulaşınca hemen sağ üst köşesinde bulunan giriş ve yeni üyelik sekmesinden yeni üyelik olan seçilmelidir. Seçilen yeni üyelik seçeneğinden sonra ekrana üyelikle alakalı güncel sorular gelir. 

Bunlar arasında:

  • Üyenin kullanıcı adı,
  • Daha önce üye olup olmadığı,
  • Resmi bir fatura benzeri evrak,
  • Cinsiyeti

Şeklinde temel ve basit sorular gelir. Cevaplanan sorulardan sonra da iletişim yoluyla alakalı seçim yapılması gerekir. Yapılan seçime göre aktivasyon kodu yollanır.

Aktive Etme İşlemi Nedir?

Hesabınızın aktif hale getirilmesi adına seçilen iletişim yoluyla size ulaşılması gerekir. Oldukça kısa bir işlemdir. Mail veya telefon yoluyla yapılan bu onay işleminde ulaştırılan aktive koduna tıklamanız ve hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Giriş için belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile işlem yapmalısınız. İlk girişten sonra şifrenizi değiştirmeniz güvenlik açısından sitenin önerdiği yoldur.

Üyelikten Atılma Var Mıdır?

Üyelik işlemlerini tamamlamak kadar üye kalmak da önemlidir. Bazı yerlerde üyelikten çıkarıldığını söyleyen kişiler olabilir. 1xbet üyelerinin zaman geçirmesinden ve yatırımlarından kazanç elde eden bir site üyelerinin azalmasını istemeyecektir. Ama lisansının ve üyelerine karşı olan sorumluluğunun sonucu olarak güvenliğin doğru şekilde işlediğinden emin olmalıdır. Bunun için de üyelerinin oyunlar sırasında aynı IP adresinden girmediğinden veya kart saymadığından emin olmak ister. Bunların herhangi birisi olduğunda ise üyeliğin sonlandırılması gerekir. Aksi durumda diğer üyelerin kazançlarında haksız şekilde azalma olması söz konusu olacaktır.

Üyelerin Sorumlulukları Nelerdir?

Üye olduktan sonra sitenin kurallarına uyarak kazanç elde etmeye çalışmak en temel sorumlulukların başında gelir. Aynı zamanda şeffaf ve çekim kurallarına bağlı kalınmalıdır. Alt limit tamamlanmadan çekim yapmaya çalışmak sitenin temel işleyişine karşı olmaktır. Destek hattından her konuda yardım almanız mümkün olduğundan aklınıza takılan soruları Türkçe hizmet veren görevlilere sorarak öğrenebilirsiniz. Eğlenceli ve avantajlı bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.